TRX s Jitkou

Co je to TRX závěsný systém?

TRX je zkratkou pro Total-Body Resistance Exercise = Cviky pro zatížení celého těla.

Se závěsným posilovacím systémem dochází k rozvoji tělesné síly přirozeným způsobem - pracuješ pouze s vlastní hmotností a gravitací. Cvičení je tak vhodné pro lidi s různou úrovní fyzické kondice. Zátěž lze stupňovat různým nastavením polohy těla, proto jsou cviky bezpečné pro fitness nováčky i aktivní sportovce, kterým komplexní trénink může pomoci ke zlepšení výkonů a vytrvalosti. Dále může působit jako prevence před zraněními při jiných sportovních výkonech.

Jak to funguje?

Cviky se provádí kontrolovanými plynulými pohyby, při kterých se naučíš ovládat celé své tělo i jednotlivé svaly. S pomocí popruhů je možné oživit trénink klasických cviků, jakými jsou dřep, klik a výpad. Varianty jejich provedení jsou s TRX v podstatě nekonečné. Nejzábavnější jsou však originální cviky, které se bez použití popruhů neobejdou.

Přijď se nechat příjemně překvapit tím, jak nápadité a přitom nesmírně efektivní je cvičení na závěsném systému.

Proč právě TRX s Jitkou?

V jejích lekcích jsou vítáni začátečníci i pokročilí. Každý trénink Jitka přizpůsobí tak, abys jej zvládl, měl dobrý pocit z pohybu a hlavně z tebou skvěle odvedené práce. Pravidelné návštěvy pak zaručí nejen lepší fyzičku a vyrýsované svaly, ale tuky od tebe budou utíkat mílovými kroky. Cvičení probíhá v
mnoha rovinách, tudíž posílíme celé tělo s důrazem na vybudování silného středu těla
(tzv. Core).To vše pod vedením sportovkyně s dlouholetými zkušenostmi i praktickými znalostmi, která ti pomůže k dosažení tvých cílů.