Fyzioterapie

V Dream Fit Dock nově nabízíme služby fyzioterapeutky Mgr. Kristýny Vaňkové! Trápí Vás při sportu nebo Vašem oblíbeném cviku bolesti nebo nestabilita v kloubu? Chcete se po prodělaném úrazu vrátit do tréninku? Cítíte, že Vás Vaše pohybové obtíže brzdí, a chtěli byste být opět v kondici? Nebo byste rádi důkladně zapracovali na Vašem držení těla, aby Vás přestala (nejen) v kanceláři bolet záda a krk?

Pro tyto účely Vám nabízíme fyzio trénink se zkušenou fyzioterapeutkou. Jeho součástí je komplexní vyšetření, konzultace Vašich obtíží a trénink cviků speciálně sestavených přesně pro Vás a Vaše obtíže. Samozřejmostí je také následný nácvik a úprava Vašeho pohybového stereotypu přímo na Vašich oblíbených strojích nebo s jinými cvičebními pomůckami v prostorách fitness.

Zdokonalte svůj pohyb a předejděte včas zranění!

 

Ceník fyzio tréninku

 

 

Kinesiotaping

Kinesiotaping (nebo také kineziotaping či „tejpování“) zlepšuje lokální prokrvení, a tím příznivě ovlivňuje samohojící procesy svalů, šlach, kloubů a kůže. Pokud Vás trápí přetížené svaly, nestabilita kloubů nebo potřebujete podpořit správnou funkci svalu či kloubu před tréninkem, zkuste kinesiotaping!

Maximálního efektu kinesiotapingu lze dosáhnout, pokud je páska v co nejtěsnějším kontaktu s pokožkou. Před aplikací je proto vhodné danou oblast kůže umýt, důkladně osušit a je-li to třeba, pak i oholit. 

 

Ceník kinesiotapingu 

V rámci fyzio tréninku je vyšetření a konzultace v ceně a platí se pouze za spotřebovaný materiál.

  

Účinky kinesiotapingu

tiší akutní a chronické bolesti pohybového aparátu
uvolňuje jizvy, fascie, přetížené svaly a šlachy
pomáhá při zánětech pohybového aparátu
urychluje vstřebávání otoků a podlitin
fixuje při sportu a zátěži
koriguje některé ortopedické vady

 

Příklady stavů vhodných pro kinesiotaping

přetížené svaly, fascie, vazivo a záněty šlach, burz (tíhových váčků)
bolesti páteře
otoky
golfový, tenisový loket
zánět karpálního tunelu
rekonvalescence či fixace úrazů kolen, ramen, kotníků aj.

 

Více informací o Kristýne a její profil najdeš ZDE.

!
!
!